Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем СКЛАД
град Русе, Ялта
Комплекс Ялта
45 €
88.01 лв.

(2.25 €, 4.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 11:22 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 229 пъти.
Площ:
20 m2
Етаж:
1-ви от 2

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти 'Гарвалов' дава под наем помещение в търговски комплекс 'Ялта'.
Имота е ситуиран на първи етаж, с площ от 20 кв.м. и е подходящо за склад, офис, ателие.
Помещението е след ремонт, много светло, с отделен електромер, денонощна охрана, СОТ и кантрол на достъпа, лесен достъп за товари автомобили.
За повече информация и огледи на тел. 0889202379, 0878842459.

Особености
СОТ
Охрана
За контакт:
0889202379
Агенция:
Гарвалов
082/87-44-25, 0878/84-24-59, 0988798848
Гарвалов logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
garvalov.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. 'Църковна Независимост' 11, магазин номер 1, партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем СКЛАД
град Русе, Ялта
Комплекс Ялта
Обява: 2o175370098309758

45 €
88.01 лв.
(2.25 €, 4.40 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Ялта, Комплекс Ялта

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност